Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: „Maleńka przyszła miłość” do Wyszyny

Jasełka Wyszyna

W klimacie nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej w Wyszynie zostały wystawione Jasełka bożonarodzeniowe. Biblijne wydarzenia sprzed 2000 lat odtworzyli uczniowie. Rozważając tajemnicę Bożego Narodzenia zostaliśmy przeniesieni myślą i sercem do Ziemi Świętej snując głębokie refleksje nad „cudem świętej nocy”, gdzie w ubogiej stajence narodził się Jezus.

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzony w świąteczny nastrój, a młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. O piękne przeżycia i miłe doznania słuchowe zadbali zdolni aktorzy i wokaliści naszej szkoły. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w tradycji, a także zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.

Po zakończonym spektaklu głos zabrała dyrektor szkoły Małgorzata Klimaszewska, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne, abyśmy żyli wiarą i innym dawali przykład chrześcijańskiej postawy Uroczystość zakończono wspólnym śpiewaniem kolęd .

Słowa podziękowania dla uczniów nauczycieli za przygotowanie
Niech dobro jak najdłużej w sercach zostanie
Niepowtarzalną wyjątkową
Pełna ciepła miłości i wiary
Taką Jasełkę uczniowie Szkoły Podstawowej w Wyszynie
Pokazali Brawo

Materiał nadesłany przez Andrzeja Burszewskiego
 

 

Dobra: Spotkanie opłatkowe w Potworowie
Brudzew: Blisko 25 milionów na inwestycje. Wśród n...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.