Władysławów: Na słodko w Szkole Podstawowej w Kunach

Władysławów

29 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Kunach odbyło się oficjalne otwarcie jadalni. Uroczystość przygotowały dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III wraz ze swoimi wychowawczyniami.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Elżbieta Klanowska – Wójt Gminy Władysławów, Krystyna Michalak – Przewodnicząca Rady Gminy Władysławów, Kamila Zawilska – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Józef Marszałek – Radny Gminy Władysławów.

Po uroczystym przecięciu wstęgi, dzieci i ich panie zaprosiły wszystkich uczestników spotkania na samodzielnie przygotowane – oczywiście w nowej jadalni – gofry z przeróżnymi dodatkami, m.in. konfiturą, owocami, czekoladą czy bita śmietaną.

Jadalnia powstała po adaptacji i przebudowie pomieszczenia szkolnego – sali lekcyjnej. Inwestycję tę zrealizowano dzięki środkom finansowym z projektu „Posiłek w szkole i w domu” w kwocie 25.000,00 zł. Przedsięwzięcie to zostało również wsparte przez Gminę Władysławów, która przeznaczyła na ten cel z budżetu Gminy Władysławów kwotę 56.663,94 zł.

źródło: wladyslawow.pl

Życzenia od Komendanta PSP w Turku
Majówka z food truckami w Turku!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.