Władysławów: ,,Spotkanie opłatkowe w Szkole Podstawowej we Władysławowie”

Jasełka we Władysławowie

16 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe. Jasełka przygotowane przez dzieci z klasy II A wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczną atmosferę. Uczniowie bardzo ładnie wcielili się w role Maryi i Józefa, aniołów, pasterzy oraz Trzech Króli przybywających do żłóbka, aby złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence.

Młodzi aktorzy podbili serca publiczności. Po przedstawieniu otrzymali gromkie brawa. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły zebranych gości świąteczną radością i sprawiły, że czuło się już magię zbliżających się świąt.

Następnie przyszedł czas na bożonarodzeniowe życzenia. Ciepłe słowa skierowali do wszystkich zebranych Pani Wójt Gminy Elżbieta Klanowska, Pani Dyrektor Szkoły Urszula Maciejewska oraz Ksiądz Dawid Brauer Uczniowie przygotowywali przedstawienie jasełkowe z opiekunami: E. Kałużną, A. Płoszaj, M. Karską, E. Sosińską i E. Witaszczyk.
Gm.Turek: Pełne magii jasełka bożonarodzeniowe w C...
Władysławów: Rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy i p...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 24 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.