Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Święty Mikołaj zawitał do Wyszyny

Szkoła Podstawowa w Wyszynie

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci na całym świecie. Szóstego grudnia odwiedził również oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wyszynie.

Przyjechał z workiem pełnym upominków. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały przedstawienia ,które przygotowali rodzice z grupy średniaków. Przedstawienie nosiło tytuł ”Gdzie jest worek Mikołaja”. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz warsztaty świąteczne. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim rodzicom za zaangażowanie i uświetnienie naszej uroczystości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków i nie tylko…..

Choć pogoda nie była na sanki
W Wyszynie przedszkolu odbyły się Mikołajki
Był mikołaj razem z nami obdarował nas prezentami

Materiał prasowy

Brudzew: Strażackie Mikołajki, czyli druhowie z Ja...
Akcja poboru krwi w I Liceum Ogólnokształcącym. Od...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.