Władysławów: Trud i osiągnięcia docenione. Uczniowie odebrali stypendia naukowe

Stypendia

Wysiłek włożony w naukę zaprocentował nie tylko w postaci doskonałych ocen oraz wysokich osiągnięć w konkursach, ale też przełożył się na stypendia, które otrzymali najzdolniejsi uczniowie z gminy Władysławów.

Uroczystość wręczenia stypendiów za wyniki w nauce miała miejsce w poniedziałek, 24 października. Otrzymali je uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym osiągnęli nie tylko wysoką średnią ocen, ale też zdobywali nagrody w konkursach pozaszkolnych, reprezentując gminę Władysławów także poza powiatem tureckim. Zanim do rąk uczniów trafiły upominki oraz okolicznościowe dyplomy, wójt Elżbieta Klanowska podziękowała nie tylko nauczycielom, którzy na co dzień wspierają uczniów w szkole, ale przede wszystkim rodzicom, którzy są współautorami sukcesów swoich dzieci.
 
- Można się tylko cieszyć, że mamy uzdolnioną młodzież w naszej gminie. Bardzo serdecznie gratuluję uczniom tak wysokich osiągnięć. Życzę, abyście cały czas tę wiedzę pogłębiali, żebyście uczyli się przede wszystkim dla siebie i pogłębiali swoje umiejętności. Przede wszystkim życzę, żebyście wszystko robili to z radością i żeby sprawiało wam to przyjemność - podkreślała wójt Elżbieta Klanowska.

Tegoroczni stypendyści Wójta Gminy Władysławów to Dawid Klimaszewski, Ewelina Kubasik, Oliwią Górecka, Weronika Walczak, Natalia Brzezińska, Zuzanna Żmijewska, Katarzyna Wróbel, Kacper Walczak, Karolina Kaczmarska, Maciej Modelski, Bartosz Malesza, Anna Chojecka, Martyną Witaszewska, Oliwia Radzimska, Alan Nowakowski, Gabriel Szrama, Julia Cieślak, Maja Wojdak, Gaspar Kruszyński, Kalina Jacolik, Jędrzej Przybył, Julian Przybył, Oliwia Wojdak, Julia Kałużna, Patryk Wachowski, Lena Bałdyka, Karolina Sylwestrzak, Maria Szewczyńska, Antoni Siwczyński, Lena Sobiś, Filip Warmiński, Filip Berliński, Dawid Toda, Jakub Jabłoński, Filip Gibaszek, Wojciech Łukaszewski, Wiktoria Kaszuba, Roksana Stolarek, Gabriela Szczepańska, Hubert Kałużny, Filip Wysocki, Martyna Żurawik.
 
Władysławów: Pasowanie i ślubowanie na ucznia pier...
Komputery od ARiMR usprawnią pracę Poradni Psychol...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Saper w środa, 26 października 2022 08:23

Pytanie do Pani Wójt. Dlaczego urzędnicy i pracownicy gminy w czasie pracy siedzą na fb. I innych portalach. Robiąc zdjęcia i umieszczając je w godzinach pracy.

Pytanie do Pani Wójt. Dlaczego urzędnicy i pracownicy gminy w czasie pracy siedzą na fb. I innych portalach. Robiąc zdjęcia i umieszczając je w godzinach pracy.
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.