Władysławów: Uroczysta akademia na 103.rocznicę odzyskania niepodległości

Wyszyna

W dniu 10 listopada w Szkole Podstawowej w Wyszynie odbyła się uroczysta akademia poświęcona 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęły się odśpiewaniem hymnu państwowego w ramach akcji ,,Szkoła do hymnu”.

Uczniowie klasy VII pod opieką pani Anny Mielcarskiej przedstawili nam trudne losy Rzeczpospolitej od rozbiorów Polski, aż po odzyskanie przez nią niepodległości. Wyrażając hołd wszystkim, którzy byli świadkami lub uczestnikami tamtych wydarzeń, przypomnieli nam o tym jak wielką wartość mają pamięć, wolność i niepodległość.
W rocznicę odzyskania niepodległości warto zwrócić wdzięczną myśl ku naszym dziadkom i pradziadkom, wspomnieć, jak z patriotyzmu i entuzjazmu, z walki i idei wyłoniła się wolna Polska. Szanujmy to co zawdzięczamy naszym przodkom i zawsze bądźmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami.

Materiał nadesłany

Na czym polega system odwróconej osmozy?
Dobra: Upamiętniono 103.rocznicę odzyskania przez ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.