Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej

Image_10

W środowe popołudnie pięknym polonezem rozpoczęło się pożegnanie dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie.

Wzruszającymi piosenkami i mądrymi wierszami przedszkolacy pożegnali swoje dotychczasowe sale lekcyjne, ponieważ od września staną się pełnoprawnymi uczniami tej samej władysławowskiej podstawówki. Towarzyszyć im będzie ich dotychczasowa wychowawczyni – pani Elżbieta Kałużna.
Dyrekcja i Rodzice przygotowali dla najmłodszych podziękowania, nagrody a także specjalnie na tę okazję przygotowany tort.

Rodzice, składając życzenia wychowawcom i Dyrekcji, podkreślali jak bardzo są zadowoleni z dotychczasowej współpracy ze szkołą, i jak trafną decyzją było zapisanie ich dzieci do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej. Angażowanie dzieci we wszystkie działania szkoły podstawowej przyczyniło się do ich wszechstronnego rozwoju, a wrześniowa nowa funkcja ucznia z pewnością będzie dla dzieci mniej stresująca.
Władysławów: Rywalizacja zaprzęgów w strugach desz...
Siła, sprawność i technika- czyli Amica Judo Cup 2...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.