Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego w Wyszynie

Wyszyna

Szkoła to drugi dom w którym się dużo dzieje przez cały rok. Każdy rok szkolny to nowe dni zapasane na kartach szkoły. Czasem te dni są dobre, czasem słabsze, ale tworzą wspomnienia z minionego roku szkolnego.

Dziś 24 czerwca obyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Wyszynie, które poprzedziła msza święta w kościele NNMP w Wyszynie. Odprawił ją ksiądz proboszcz Włodzimierz Pawłowski. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego rozpoczęła się dalsza część uroczystości.Gosi przybyłych powitała dyrektor szkoły Małgorzata Klimaszewska. Na zakończenie roku przybyli między innymi wójt gminy Władysławów Elżbieta Klanowska, ksiądz kanonik Mieczysław Piotrowski, radni, sołtysi, rodzice i społeczność szkolna.

Pani wójt podziękowała za prace nauczycielom, uczniom. Klasa ósma zatańczyła poloneza. Najlepszym wychowankom placówki wręczono nagrody, wyróżnienia, świadectwa z czerwonym paskiem. Dumni ze swych dzieci rodzice przyjmowali ze wzruszeniem i radością gratulacje. Podziękowania należą sie tym osobom, które pomagają w tworzeniu wydarzeń szkolnych.

Rok szkolny się kończy i we wrześniu zaczyna
WAKACJE MA SZKOŁA WYSZYNA
Bezpiecznych i słonecznych WAKACJI
Wszystkim życzę

Andrzej Burszewski

 

Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Kocioł w Elektrowni Adamów poległ za drugim podejś...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.