Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Współpraca ZST z Energą

Współpraca ZST z Energą

Dnia 23 września 2019 r. została zawarta umowa o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych w Turku a Energą - Operator SA. Wspólne działania wymienionych instytucji mają na celu promowanie edukacji w dziedzinie energetyki i elektryki oraz poszerzenie zawodowych perspektyw absolwentów szkoły.

W ramach współpracy Energa - Operator SA obejmuje patronatem uczniów klas technikum kształcących się w zawodzie technik elektryk. Patronat obejmuje wsparcie finansowe i merytoryczne, a także praktyki zawodowe, wycieczki dydaktyczne i wykłady eksperckie.

Pierwszym efektem współdziałania było uroczyste wręczenie stypendiów czterem uczniom technikum elektrycznego w dniu 28 października 2019 r. w siedzibie oddziału Energi-Operator SA w Kaliszu. Dalsze wsparcie polegać będzie na doposażeniu pracowni elektrycznych w sprzęt dydaktyczny i pomiarowy pozwalający w szerszym zakresie zapoznać uczniów z arkanami zawodu technik elektryk.

Terytorials zatrzymał złodzieja na gorącym uczynku
Tuliszków: Mężczyzna został postrzelony podczas po...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.