Wychowankowie Bursy Szkolnej zdobyli III miejsce w Turnieju burs szkolnych i internatów w Kole

Turniej Burs w Kole

We wtorek, 26 marca 2019 roku wychowankowie bursy szkolnej Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Turku uczestniczyli w sportowej rywalizacji drużyn burs z Turku, Konina, Koła oraz internatu ZSR CKP z Kaczek Średnich i ZSCKR z Powiercia. Organizatorem tegorocznych rozgrywek była bursa szkolna Zespołu Opiekuńczo- Edukacyjno-Wychowawczego w Kole.

Celem turnieju było zaprezentowanie się wychowanków z jak najlepszej strony w konkurencjach sportowych bowlingu i tenisie stołowym oraz grze towarzyskiej taboo. Był to szczególny rodzaj rywalizacji i zabawy, w której młodzież z zaangażowaniem i radością pragnęła osiągnąć sukces Podczas uroczystości dyrektorzy i wychowawcy mieli okazję do lepszego poznania się i wymiany doświadczeń, natomiast wychowankowie do rywalizacji w duchu fair play oraz nawiązania nowych kontaktów z koleżankami i kolegami z innych miast. Wszyscy rywalizujący zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami oraz nagrodami rzeczowymi i dyplomami.

Opiekę nad młodzieżą sprawowała pani Mirosława Greber i pani Katarzyna Nitecka.
Wizyta dzieci z Niemiec w Szkole Podstawowej nr 5...
Przykona: Auto dachowało w Żeroniczkach. Kierowca ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 20 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.