Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej Olszówka

Przedszkole Samorządowe nr 7

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 7 im. Misia Uszatka w Turku udały się do Zagrody Edukacyjnej Olszówka. Celem wyprawy była wspólna zabawa, zdobywanie wiedzy oraz nabywanie nowych umiejętności. W trakcie pobytu w zagrodzie na dzieci czekało wiele atrakcji.

Przedszkolaki miały okazję zwiedzić zagrodę dla zwierząt, co okazało się wspaniałym przeżyciem, gdyż niecodziennie można podać marchew króliczkowi, bukiet trawy kozie, czy też pogłaskać kucyka. Dzieci brały udział również w warsztatach kulinarnych, podczas których własnoręcznie kisiły kapustę oraz przygotowywały chleb do wypieku. Szczególną atrakcją okazała się jednak przejażdżka traktorem. Pobyt przeplatany był wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu, której towarzyszyło mnóstwo śmiechu i radości. Po intensywnej zabawie dzieci siedząc przy ognisku raczyły się pieczonymi ziemniakami i świeżo upieczonym chlebem z powidłami. Dzień wycieczki był pełen wrażeń i na pewno na długi czas pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.
Czas na grzyby! Największe okazy zdobędą nagrody
Dobry czas na nowe "cztery kółka" w salonie Renaul...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.