Wyjątkowe jasełka w Przedszkolu „Mały Odkrywca”

Jasełka w Przedszkolu Mały Odkrywca

Święta Bożego Narodzenia już coraz bliżej, a choć aura za oknem nie przypomina świątecznej, to w Przedszkolu „Mały Odkrywca” święta można było już poczuć, a stało się to za sprawą „Jasełek”, które w tym przedszkolu są już tradycją.

W tym roku jednak „Jasełka” przybrały oryginalną formę, ponieważ to nauczyciele wcielili się w role aktorów. Na scenie, w pięknych strojach pojawili się wychowawcy w postaci Świętej Rodziny, aniołów, pasterzy, trzech króli, diabłów. Podczas Jasełek odbyło się wspólne kolędowanie, o które zadbały Pani Lidia Marciniak i Pani Martina Łakomicka. Jasełka uświetnił też występ małych artystów, którzy w strojach aniołów zaprezentowali urokliwy układ taneczny. To była ciekawa inicjatywa, która wprowadziła wszystkich gości w świąteczny nastrój, wzruszenie i chwile zadumy. Na zakończenie uroczystości głos zabrała Pani dyrektor Anita Dzieciątkowska-Pieścik i Pani Aleksandra Zagłoba-Kubacka, które podziękowały wszystkim zaangażowanym w występ i złożyły świąteczne życzenia.
Wideo: Wypadek trzech aut na drodze krajowej nr 72...
Władysławów: Prezenty pod choinkę dla druhów z Chy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 stycznia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.