Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wzruszające i pełne dumy zakończenie roku w I LO w Turku

Image_18

-Co to znaczy być dobrym licealistą? To znaczy być dobrym człowiekiem, dobrym uczniem. Jesteśmy z was bardzo dumni. Przyjmijcie od nas dorosłych właśnie te słowa. Bądźcie pewni że jesteście uczniami fantastycznej szkoły, fantastycznego zespołu, który wie do czego dąży- mówiła dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Danuta Szczepanik podczas zakończenia roku szkolnego, które odbyło się 22 czerwca.


Wynik doskonały osiągnęli w tym roku uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Turku. Uczniowie klas pierwszych i drugich uzyskali średnią 3,97, co świadczy o doskonałej pracy wychowanków szkoły, nauczycieli oraz rzecz jasna rodziców.

Najwyższą średnią osiągnęła klasa Id ze średnią 4,95, a tuż za nią klasa I c ze średnią 4,85 i I e z wynikiem 4,68.

123 uczniów osiągnęło średnią 4,75 i więcej, a tym samym otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Dla porównania w roku ubiegłym tak zdolnych wychowanków szkoły było 120.

Ciężkiej pracy, wybitnych wyników oraz zaangażowania na rzecz szkoły pogratulowali zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się miedzy innymi poseł Ryszard Bartosik, radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Anna Majda, wicestarosta Dariusz Kałużny, wiceburmistrz Jerzy Kurzawa.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, mogą pochwalić się osiągnięciami sportowymi oraz na rzecz społeczeństwa otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy.

Wzruszającą chwilą było pożegnanie długoletnich, zasłużonych nauczyciele. Kwiaty i podziękowania otrzymali dzisiaj Zenon Kolasiński, Jadwiga Łęgosz, Adam Bartczak, Teresa Jaworska – Jacek.
 
Uczniowie z ZSR w Kaczkach Średnich udali się na z...
Mieszkańcy Wyzwolenia „Powitali Lato” na deszczowo

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.