XI Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy

Czas świąt to wyjątkowy okres, w którym myślimy o drugim człowieku. W związku z tym Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Turku ponownie przystąpił do ogólnopolskiej akcji: „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”, w ramach której zbierano dary (produkty spożywcze i artykuły chemiczne z długim terminem przydatności ) dla bohaterów walczących o niepodległość Polski. Tegorocznej zbiórce przyświecało hasło: „Walczyli dla Nas,

Zawalczmy dla Nich”. Ponadto w ramach akcji uczniowie wykonali przepiękne kartki z życzeniami dla Kombatantów, które niewątpliwie sprawią im wiele radości.

Działania te przyczyniły się do utrwalania w pamięci społecznej dziejów walk niepodległościowych oraz obudziły w nas wrażliwość na potrzeby innych.

Składamy serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej i rodzicom, którzy włączyli się w akcję „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”.

Organizatorami akcji z ramienia placówki były panie: Dagmara Dróżdż oraz Agnieszka Krzyżanowska.
Weź udział w konkursie na „Wigilijne przepisy trad...
Betlejemskie Światło Pokoju - światło nadziei

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 20 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.