Zajęcia z Grzegorzem Pawlakiem w Zespole Szkół Rolniczych

ZSR Kaczki Średnie

Dnia 3 grudnia 2021 uczniowie klasy 3 TR w ramach poszerzania wiedzy praktycznej, uczestniczyli w spotkaniu online z jednym z najbardziej znanych głosów w Polsce – Grzegorzem Pawlakiem.

Pan Grzegorz Pawlak jest lektorem, aktorem teatralnym i telewizyjnym, głosem stacji telewizyjnych i radiowych, aktorem dubbingowym i głosem wielu reklam radiowych, gier komputerowych oraz audiobooków.

Podczas spotkania opowiedział na czym polega praca lektora, jak wygląda proces nagrywania głosu do reklam radiowych, praca w studiu dźwiękowym oraz jak ważna jest praca lektora w odbiorze reklamy.

Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, zainteresowani byli nie tylko wszystkim co się wiąże z reklamą ale również z całą działalnością artystyczną pana Grzegorza Pawlaka.
Budowa ul. Chełmońskiego jak gorący kartofel, a mi...
SIT for School - projekt Erasmus+ o nowoczesnych t...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 20 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.