Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Zaplanuj swoją zawodową przyszłość” czyli Drzwi Otwarte w ZSR w Kaczkach Średnich

Drzwi Otwarte ZSR Kaczki Średnie

Wiele teorii popartej praktyką zasięgnęli dzisiaj tj. 21 kwietnia potencjalni przyszli uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich. Wydarzenie podczas którego można zasięgnąć niezbędnej na temat placówki wiedzy odbywa się raz w roku. Drzwi Otwarte pozwalają zapoznać się z ofertą oraz zadecydować o dalszej edukacji. Zapraszamy do szkoły innej niż wszystkie.

Chętni mieli okazję sprawdzić się między innymi na „Policyjnym torze przeszkód” oraz zaczerpnąć trochę adrenaliny podczas driffu i linii diagnostycznej. Nie zabrakło przydatnej wiedzy popartej praktyką dotyczącej pojazdów transportowych, a w świat spedycji wprowadziła uczestników Drzwi Otwartych firma Ambro.

Coś dla siebie mógł znaleźć każdy smakosz, bowiem podczas wydarzenia można było nie tylko skosztować wspaniale łączonych smaków, ale również wiele dowiedzieć się właśnie o foodpairingu.

Szkolenie z zakresu taktyki działań interwencyjnych oraz samoobrony przeprowadził Dariusz Jasiakiewicz, który jest specjalistą właśnie w tej dziedzinie.

Wszystko na czasie, czyli warsztaty fotowoltaiki i energii wiatrowej z całą pewnością przydadzą się młodym ludziom w przyszłym życiu. Ta dziedzina wiedzy wciąż się rozwija, a w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich dowiedzieć można się o tym naprawdę wiele.

Chętni mieli okazję zdobyć informacje na temat szkoły jazdy samochodem oraz ciągników z systemem automatycznego prowadzenia.

Strażacy z PSP Turek oraz funkcjonariusze policji nie tylko przedstawili szczegóły swojej pracy, ale również z chęcią odpowiadali na zadawane pytania.

Organizatorzy Drzwi Otwartych przygotowali wiele atrakcji dla potencjalnych przyszłych uczniów, dlatego zapraszamy do szkoły innych niż wszystkie, czyli Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich.
UKS "Piątka" Turek w finale baraży o II ligę. Już ...
„Żonkile” 2022 w Brudzewie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.