Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Zdrowie pod choinkę” w Szkole Podstawowej nr 5

Kiermasz w SP 5

Po raz kolejny frekwencja podczas festynu świątecznego w Szkole Podstawowej nr 5 dopisała. „Zdrowie pod choinkę” to hasło tegorocznej inicjatywy. Uczestnicy bawili się wspaniale, a wieczór w pamięci pozostanie na długo.

Podczas świątecznego festynu, który odbył się 6 grudnia mieliśmy okazję obejrzeć stoiska klas, gdzie znajdywało się wiele pysznych łakoci, rękodzieł czy zabawek do kupienia za niewielką kwotę. O godzinie 17.00 przybyłych gości przywitała dyrektor szkoły Zdzisława Kośla.

W tym roku nie zabrakło kiermaszu książek, rodzinnych rozgrywek tenisa stołowego, pokazy karate czy bicia rekordu w skakaniu przez skakankę. Chętni miel okazję przywitać się również z Minionkiem.

Zarówno dzieci, jak i rodzice włożyli wiele pracy w powodzenie wydarzenia. Opłacało się bowiem każdy wrócił do domu nie tylko najedzony, ale również ze świąteczną pamiątką.
Mikołajkowi licealiści charytatywnie dla Wiktora B...
Brudzew: Strażackie Mikołajki, czyli druhowie z Ja...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.