Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zmiana w Szkole Podstawowej nr 4. Dyrektor Maria Kukulska odeszła na emeryturę

Maria Kukulska

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że trzeba pożegnać się z ulubionym zawodem. Taki moment nadszedł właśnie w życiu Marii Kukulskiej – Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4, która po 41 latach pracy odeszła na emeryturę.

Maria Kukulska w Szkole Podstawowej nr 4 pracowała od początku jej istnienia, stanowiąc skład pierwszej kadry tej placówki. Ona zapoczątkowała znane dzisiaj już w każdej szkole, świetlice terapeutyczne. Od 1 września 2007 r. pełniła funkcję Dyrektora Szkoły. Można powiedzieć, że historia „Czwórki” jest odzwierciedleniem kariery zawodowej Pani Dyrektor, która w murach przy ul. Sportowej spędziła 41 lat życia. Każdy sukces był sukcesem Pani Dyrektor, wszystkie dobre i złe chwile były motorem napędowym do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Dzisiaj, tj. 31 sierpnia 2020 r. miała miejsce skromna uroczystość związana z pożegnaniem odchodzącej na emeryturę, wieloletniej Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku. Burmistrz Romuald Antosik życzył Marii Kukulskiej dużo zdrowia i dalszej aktywności, rozwijania pasji, a przede wszystkim nie zapominania o szkole i choćby służenia radą swoim następcom. Bo spotkanie było też okazją do wręczenia aktu powierzenia obowiązków Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 jej dotychczasowej wicedyrektorce, Wioletcie Fibich, na okres do 30 czerwca 2021 r.

źródło:miastoturek.pl


Nowy rok szkolny pod znakiem koronawirusa
Tuliszków: Historyczne dożynki. Rolnicy podziękowa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.