ZSR CKP w Kaczkach Średnich podpisał porozumienie o współpracy i patronacie z AHE w Łodzi

ZSR Kaczki Średnie

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi na mocy podpisanych porozumień, została partnerem dydaktycznym i technologicznym Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

Porozumienie o współpracy i patronacie zostało zawarte w siedzibie uczelni w dniu 11 maja 2022 roku pomiędzy Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi reprezentowaną przez dr. Wiesława Przybyłę – Prorektora ds. Nauki i Rozwoju a Zespołem Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich reprezentowanym przez mgr Elżbietę Karwacką – Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich.

Celem zainicjowanej współpracy będzie wzajemne wsparcie w zakresie kształcenia, a także działania zmierzające do dostosowania oferty kształcenia i programów nauczania do potrzeb i wymagań rynku edukacyjnego oraz rynku pracy.

Dzięki takiej kooperacji uczniowie naszej szkoły otrzymują możliwość uczestnictwa w wybranych wykładach i seminariach, zajęciach warsztatowych oraz współpracy z kołami naukowymi funkcjonującymi w Akademii. Ponadto
w ramach patronatu AHE w Łodzi zobowiązuje się do umożliwienia uczniom i nauczycielom udziału w konferencjach i sympozjach naukowych oraz cyklicznego doradztwa w zakresie programów nauczania w obszarach powiązanych z prowadzonymi kierunkami studiów.

Korzyści z patronatu Uczelni nad naszą szkołą wynikają przede wszystkim dla młodzieży, która lepiej pozna środowisko akademickie, a także bardziej świadomie przygotuje się do przyszłych studiów.

Koordynowaniem podejmowanych przez Partnerów działań ze strony AHE w Łodzi odpowiedzialne są: Kinga Sadowska, dyrektor oddziału oraz Karolina Zagawa, specjalista ds. rozwoju filii , a ze strony ZSR CKP w Kaczkach Średnich – Elżbieta Wojciechowska, wicedyrektor ds. dydaktycznych.

Przykona: Gminny Konkurs Recytatorski „Wierszykola...
Przykona: Laski i Bądków Drugi z dofinansowaniami ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - www w środa, 18 maja 2022 08:26

Szkoda, że nie została podpisana umowa współpracy z Seminarium Duchownym lub jakimś Domem Zakonnym... Też byłaby obopólna korzyść... Podpisują umowy z każdym - a poziom nauczania cieniutki...

Szkoda, że nie została podpisana umowa współpracy z Seminarium Duchownym lub jakimś Domem Zakonnym... Też byłaby obopólna korzyść... Podpisują umowy z każdym - a poziom nauczania cieniutki...
Gość
wtorek, 28 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.