ZST laureatem konkursu Selfie+ “Edukacja w obiektywie”

ZST Turek

Konkurs Selfie+ jest okazją dla beneficjentów programów realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji do podzielenia się efektami swojej pracy w formie zdjęć i relacji z projektów. W tegorocznej, siódmej już, edycji konkursu poprzez platformę Selfie+ przesłanych zostało 216 zdjęć.

Uczestnicy mogli wybierać spośród dwóch kategorii tematycznych: “Twój projekt w jednym ujęciu” oraz “Wartości Europejskie w Nowej Perspektywie”. Jury wybrało zdjęcie roku, wyłoniło 9 laureatów i przyznało 13 wyróżnień.
Miło nam poinformować, że nasza szkoła zdobyła I miejsce w kategorii “Wartości Europejskie”, uwzględniając jeden z priorytetów Nowej Perspektywy, tj. cyfrowy świat. Cieszymy się, że nasze działania w ramach projektu SIT for School- smart innovation technology for school będą służyły inspirowaniu osób działających na rzecz edukacji, dzieleniu się dobrymi praktykami oraz rozwojowi platformy Selfie+.

Autorem zdjęcia pochodzącego ze zwycięskiego projektu jest nasz nieoceniony kolega - Mariusz Kominiarczyk i jest to jedno z wielu fantastycznych zdjęć prezentujących rezultaty projektów Erasmus+ realizowanych przez naszą szkołę. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pomoc i zaangażowanie; praca nad każdym międzynarodowym projektem edukacyjnym to przede wszystkim działanie zespołowe, kreatywność i odpowiedzialność wszystkich uczestników za wspólną pracę.
Brudzew: Pieniądze z nagrody na fotowoltaikę
Na Orliku doszło do uszkodzenia ciała nastolatka. ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.