Życzenia, bukiety i odznaczenia dla nauczycieli z ZST

Dzień Edukacji Narodowej

-Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy. Ktoś, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania i działania- mówiła dyrektor Wioletta Adamiak podczas Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się w Zespole Szkół Technicznych w Turku.

Uroczystość miała miejsce w środę, 13 października. Uczestniczyli w niej nauczyciele placówki, pracownicy szkoły oraz uczniowie.

-Dzień Edukacji Narodowej stwarza szczególną okazję do przekazania wdzięczności wszystkim, którzy na co dzień obejmują trud przekazywania wiedzy nowym pokoleniom i wszystkim tym, którzy ich w tym działaniom wspierają. Za nami trudny rok. Kształcenie na odległość było zupełnie nową i niecodzienną sytuacją w której musieliśmy się odnaleźć. Dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie. Mimo to, stworzyliśmy najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju uczniów bowiem kształtowanie ludzkich umysłów i charakterów to nie lada wyzwanie dla współczesnej edukacji. Jesteśmy przewodnikami młodzieży po krainie wiedzy, bo to Państwo są prawdziwymi mistrzami dla młodych ludzi, wspieracie ich w drodze do dorosłości- mówiła dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Turku Wioletta Adamiak, która podziękowała pracownikom szkoły za codzienny trud oraz zaangażowanie w pracę i życzliwość.

Coroczną tradycją w tym szczególnym dniu jest wręczenie odznaczeń, nagród dla nauczycieli i pracowników szkoły. Tak było również i tym razem. Podziękowania oraz wyrazy uznania otrzymały osoby, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju placówki. Uczniowie podziękowali również dyrektor szkoły wręczając jej bukiet kwiatów.

O tym, jak wiele pracy każdego dnia poświęcają uczniowie i wychowawcy świadczył występ wychowanków szkoły. W sposób zabawny oraz pełni profesjonalny nie tylko rozbawili publiczność, ale również pokazali na jak wiele ich stać.

 

Gm.Turek: Pysznie i ciekawie podczas Pikniku w kli...
„Czytanie wzmacnia”, czyli Noc Bibliotek w Brudzew...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.