Żyj najpiękniej jak umiesz! Studenci Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli rok akademicki

Studenci Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego wieku zakończyli rok akademicki

Na studenckie życie nigdy nie jest za późno. Doskonale wiedzą to uczestnicy zajęć organizowanych przez Turkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, którzy podsumowali kolejny - drugi już rok - akademicki.

We wtorkowe popołudnie aula Liceum Ogólnokształcącego w Turku wypełniła się studentami Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego wieku. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. starosta powiatu tureckiego Dariusz Kałużny, naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Turku Sławomir Kosobudzki oraz wiceburmistrz Turku Jerzy Kurzawa. Ostatnie miesiące dla studentów TUTW były bardzo intensywne. Czas wypełniały wykłady, wyjazdy i warsztaty. Nie było miejsca na nudę i smutki, bo zajęcia uniwersyteckie zajęcia to przede wszystkim budowanie wspólnoty studenckiej, a także pogłębianie widzi i relacji międzyludzkich.

- Na studenckie życie nigdy nie jest za późno. Kto kroczy naszą drogą zyskuje przyjaciół, energię do życia poszerza horyzonty wiedzy i umiejętności. Nie ma czasu się starzeć - zwracał się do zebranych prezes Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Zdzisław Czapla.

Zakończenie roku akademickiego to także okazja do wręczenia podziękowań za wspieranie działalności TUTW, a także wyróżnień dla wzorowych studentów. Niespodzianką na zakończenie był spektakl w wykonaniu młodych artystów z grupy teatralnej żARTa Sztuka.

PGKiM: Kurtyny wodne zniszczone
Magiczna walizka Rafała Witka

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.