Weź udział w konkursie „Złap spis w gminie”

Złap spis w gminie

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Turek do wzięcia udziału w konkursie „Złap spis w gminie”. Konkurs został ogłoszony przez Urząd Statystyczny w Poznaniu, aby zachęcić mieszkańców Wielkopolski do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań.

Na ulicach naszej gminy można spotkać samochód oznaczony naklejką Narodowego Spisu Powszechnego.

Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego samochód służbowy oznaczony naklejką Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, poza miejscem stałego parkowania (poza parkingiem urzędu gminy) i trwa do 30 września 2021 r.

Plik ze zdjęciem, w formacie JPEG w rozmiarze nieprzekraczającym 5 MB, należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 lipca, 31 sierpnia i 30 września 2021 r., do godz. 24.00. Do wiadomości trzeba także dołączyć skan lub zdjęcie oświadczenia (do pobrania w załączniku).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Urzędu Statystycznego w Poznaniu: poznan.stat.gov.pl

Pliki do pobrania TUTAJ

Brudzew: Podzielmy się krwią podczas na galewskim ...
Działania profilaktyczne „Kręci mnie bezpieczeństw...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 29 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.