Weź udział w Marszu Niepodległości

Marsz Niepodległości

11 listopada w Warszawie przejdzie jubileuszowy, dziesiąty Marsz Niepodległości. Wydarzenie to jest największymi obchodami najważniejszego dla Polaków święta. Tegoroczne obchody odbędą się pod hasłem „Miej w opiece naród cały”.

Z tej okazji po raz drugi organizowany jest wspólny, autokarowy wyjazd patriotów na tę ogromną uroczystość. Podobnie jak w zeszłym roku wyjazd organizowany jest przez stowarzyszenia Teraz Turek i Turkowscy Patrioci. Zapisów na wyjazd można dokonywać SMS-owo lub poprzez kontakt na portalu Facebook u Piotra Bukowieckiego (tel. 781803124) i Michała Osajdy (tel. 697898763). Wstępnie wyjazd przewidziany jest na godzinę 9:00, natomiast powrót na godzinę 21:00.

Informacja od głównych organizatorów wydarzenia: Marsz Niepodległości to największa cykliczna manifestacja patriotyczna w Europie. Idziemy pod biało – czerwonymi barwami już 10 rok z rzędu. Z tej okazji chcemy przeżyć Święto Niepodległości jeszcze bardziej wyjątkowo. Zależy nam na tym, aby ten podniosły dzień na długo pozostał w pamięci Polaków. Święto Niepodległości chcemy przeżyć godnie, dlatego stawiamy na pełen profesjonalizm i wysoki poziom bezpieczeństwa uczestników.(...) W tym roku pójdziemy pod hasłem "Miej w opiece naród cały”, które od zawsze łączyło Polaków w najtrudniejszych momentach naszej historii. Odwołujemy się do wyższych wartości w momencie, gdy zagrożone są podstawowe wartości takie jak: rodzina, wspólnota narodowa i wiara katolicka.(...) Chcemy podkreślić, że nasza tożsamość narodowa jest nierozłączna z wiarą katolicką.
O problemach, wątpliwościach i sukcesach- półroczn...
Kaliski Teatr po festiwalu w Zabrzu. Potrójny sukc...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.