Weź udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc

Wszystkich chętnych zapraszamy na szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Zajęcia odbędą się już 8 czerwca w sali OSP Turek. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Złota Godzina oraz OSP Turek.

Mieszkańców Turku i powiatu tureckiego zapraszamy na 8 godzinne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej w dniu. Spotkanie odbędzie się 8 czerwca o godzinie 8:00 w sali OSP (Turek, ul. 3go Maja 8).

Zajęcia prowadzić będą Ratownicy Medyczni pracujący w zespołach wyjazdowych i SOR. Uczestniczy otrzymają zaświadczenia ukończenia szkolenia.

Wydarzenie zorganizowane zostało przy pomocy posła Ryszarda Bartosika, starosty powiatu tureckiego, burmistrza miasta Turku, radnemu powiatu tureckiego Jana Smaka, firmy Unicorn Turek, Piekarni Muchlin Marek Kozłowski.

Zgłoszenia pod numerem telefonu, Fundacja Złota Godzina
tel: 605-163-316, OSP Turek tel: 63-278-55-97.

Należy nadmienić, że udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba osób ograniczona .
Gm.Turek: Sukcesy na Rejonowych Zawodach w Czwórbo...
Zapraszamy na Dzień Dziecka i Rodziny

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.