Wideo: Akcja poboru krwi w TIG. Widzimy się w poniedziałek!

Akcja Poboru Krwi

W poniedziałek 7 grudnia w godz. 9.00-14.00 widzimy się w siedzibie Tureckiej Izby Gospodarczej w Turku. Właśnie tam będzie można pomóc Agacie, która zmaga się z chorobą.

Biuro Tureckiej Izby Gospodarczej zmieni się w siedzibę Mikołajkowej Akcji Poboru Krwi.

Wszystkie chętne osoby, które w poniedziałek przyjdą do siedziby TIG zostaną skierowani prosto na fotel celem oddania krwi oraz lub pobrania wymazu. Na uczestników akcji czeka masa niespodzianek. Ciepły żurek oraz chleb z Muchlina to tylko niektóre z nich. Wszyscy przywitani zostaną świąteczną muzyką i pozytywnymi nastrojami.

Mieszkańcy powiatu tureckiego oraz miasta już nie raz udowodnili, że potrafią pomagać, dlatego wiemy, że i tym razem można na was liczyć.

Agata Pilarska to 17- letnia wolontariuszka, która od dawna pomaga innym działając w Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych w Turku. Dziś sama potrzebuje pomocy. Choruje ona na ostrą białaczkę szpikową i potrzebuje naszego wsparcia.

Tym razem to my pomagamy!

Poniedziałkową akcję wspierać będzie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu oraz Fundacja DKMS.

Do zobaczenia!


I Ty możesz zostać rodziną zastępczą!
Przykona: Turniej Szachowy w Szkole Podstawowej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.