Wideo: „Musimy zdefiniować czego potrzebujemy” czyli prezes PROFIm zabiera głos w sprawie pożaru

Prezes PROFIm Piotr Chełmiński

Wczoraj, tj. 27 listopada odbyło się spotkanie, które miało na celu wytyczenie kolejnych planów działania związanych z pożarem zakładu produkcyjnego w Turku. Specjalnie dla naszej redakcji iTurek.net głos zabrał prezes firmy Piotr Chełmiński, który mówił o tym jak na chwilę obecną wygląda sytuacja.

Kilka godzin wcześniej zarząd wydał komunikat w niniejszej sprawie, który brzmiał następująco:

„W nocy z 26 na 27 listopada miał miejsce pożar w zakładzie produkcyjnym PROFIm w Turku, w wyniku którego zniszczeniu uległa część hali produkcyjnej. W trakcie tego nieszczęśliwego zdarzenia wszystkie osoby przebywające na terenie objętym pożarem zostały ewakuowane i są bezpieczne. W tej chwili trwa akcja dogaszania pożaru. Jesteśmy ogromnie poruszeni tym wydarzeniem. Został powołany sztab kryzysowy, który intensywnie pracuje nad tym, aby zminimalizować następstwa tego zdarzenia na naszą działalność operacyjną Współpracujemy ściśle ze strażą pożarną, policją oraz lokalnymi władzami. Uruchomiliśmy również pomoc psychologiczną oraz specjalną infolinię dla naszych pracowników”.

W środę, 27 listopada odbyło się spotkanie w którym udział wzięli prezes zarządu PROFIm, Piotr Chełmiński, starosta turecki Dariusz Kałużny, wicestarosta Władysław Karski, burmistrz Turku Romuald Antosik i wiceburmistrz Turku Joanna Misiak-Kędziora.

Specjalnie dla naszej redakcji iTurek.net głos zabrał prezes firmy Piotr Chełmiński, który mówił o tym jak na chwilę obecną wygląda sytuacja.

Poniżej pełna wypowiedź Piotra Chełmińskiego:
Zmiany na szczytach władzy. Z powiatu tureckiego n...
Ostatni nabór do WOT

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 29 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.