Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Podpisanie umowy w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład

Brudzew

W dniu 23 grudnia wójt Gminy Brudzew w obecności Pana Ryszarda Bartosika Sekretarza Stanu przy Ministerstwie Rolnictwa, podpisał umowę z wykonawcą Panem Maciejem Rybickim, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą „Izbruk Maciej Rybicki Zakład Ogólnobudowlany ” z siedzibą w Dziedzicach dotyczącą robót budowlanych na realizację inwestycji pn. „PRZEBUDOWA I ROZBUDOWA GMINNEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W BRUDZEWIE”.

Środki na realizację inwestycji pochodzą ze środków własnych Gminy oraz z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Samorządowych.

Łączna kwota na realizację inwestycji: 11 771 876,60 zł brutto.
Kwota dofinansowania: 8 500 000,00 zł brutto.
Przewidywany termin zakończenia realizacji inwestycji: 2024 rok.

Inwestycja ta jest powiązana z realizacją projektu złożonego w ramach operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 pn. „Budowa i przebudowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej wraz z systemem podziemnego magazynowania i retencjonowania wody oraz zakupem wyposażenia”.

Kwota dofinansowania 2 848 018,00 zł.
 
 
Egzamin szkoleniowy karate
„Cicha Noc…” w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - ja w wtorek, 27 grudnia 2022 07:59

Kolejny lans Bartosika:-( Miejmy nadzieję, że nie dużo ich zostało!

Kolejny lans Bartosika:-( Miejmy nadzieję, że nie dużo ich zostało!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.