Wideo: Turkowski szpital z nowym ultrasonografem i nowoczesnym łóżkiem ginekologicznym

Image_3

Nowoczesny ultrasonograf oraz łóżko ginekologiczne kilka dni temu trafiło do turkowskiego szpitala. Większy komfort, lepsza dokładność oraz wygoda to zalety zakupu, który sfinansowany został przez powiat turecki.

-Tego urządzenia brakowało na tym oddziale. Jest to nowe urządzenie, które jest niezwykle przydatne. Pozwala diagnozować wszelkiego rodzaju schorzenia i choroby. Wartość zakupu tego sprzętu to 69 tys.zł i są to pieniądze pochodzące z dotacji celowej ze starostwa powiatowego w Turku- informuje dyrektor turkowskiego szpitala Grzegorz Gibaszek.

Jak powiedział ordynator oddziału ginekologiczno – położniczego w Turku Marek Bakalarz ultrasonograf jest niezbędnym urządzeniem. Można nim diagnozować większość schorzeń ginekologicznych w sposób szybki i dokładny.


Kawęczyn: Pochwalili się swoimi przodkami i zostal...
Przykona: Radni nie zgodzili się na obniżenie pens...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.