Wiedza poparta praktyką, czyli wykłady otwarte w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Wykłady

Zdrowie psychiczne naszego dziecka jest niezwykle ważne. O odpowiednie podejście do świata i otoczenia dbać muszą zarówno rodzice, opiekunowie, jak i nauczyciele, którzy mają ogromny wpływ na rozwój najmłodszych. Chętni poszerzyli swoją wiedzę podczas wykładów otwartych w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku.

Wykłady otwarte prowadzone przez specjalistów zorganizowane zostały w ramach obchodów 50-lecia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku.

Jak się okazuje wiele osób chciało dowiedzieć się więcej na temat dzieci, ich podejścia do życia oraz problemów, które generować może współczesny świat.

Pierwszy wykład rozpoczął się 8 września o godzinie 13.30. Był on skierowany głównie do rodziców, a jego tematem były Formy zaburzeń integracji sensorycznej, wybrane objawy zaburzeń u dzieci w wieku przedszkolnym. Zabawy rozbudzające zmysły". Spotkanie poprowadziły Katarzyna Frącala, Anna Gradecka – Parada.

Drugi wykład skierowany był do nauczycieli „Depresja u dzieci i młodzieży”, którą poprowadziła Aneta Pęczak.
Młodzież ZST na EuroGastro
Podsumowanie działalności Akademii Karate

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 18 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.