Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra na całego! Finał już jutro

WOŚP

Dziesiątki wylicytowanych gadżetów i już kilkanaście tysięcy złotych na rzecz WOŚP. To wynik licytacji, które od kilku dni prowadzone są online z Miejskiego Domu Kultury w Turku. Licytować i wspierać WOŚP będzie można również dziś.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pokazuje, że pandemia jej nie straszna. Już w niedzielę, 31 stycznia na ulicach pojawią się wolontariusze z charakterystycznymi puszkami, a licytacje przeniosły się do internetu. Tegoroczna zbiórka prowadzona jest dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W 2021 roku Fundacja WOŚP ma zamiar zebrać pieniądze na zakup takich sprzętów jak m.in.:
-zestawy endoskopów laryngologicznych
-endoskopy giętkie
-zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych
-egzoskopy
-lasery diodowe
-nawigacje optyczne otolaryngologiczne
-koblatory do operacji migdałków
-aparaty USG i RTG
-kardiomonitory
-lampy czołowe
-lampy operacyjne
-polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego

W Turku aukcje gadżetów podarowanych na rzecz WOŚP trwają już od środy, 27 stycznia. Do wylicytowania jest wiele ciekawych przedmiotów, a także inne ciekawe rzeczy, w tym rejs żaglówką, obrazy, kalendarze czy vouchery wycieczkowe. Nie zabrakło też złotych serduszek, które nieodłącznie kojarzą się z turkowskim finałem orkiestry. Aukcję na żywo prowadzi lokalny działacz Kacper Drzewiecki oraz Tomasz Człapa

Klikając TUTAJ zyskają Państwo dostęp do transmisji online z aukcji. Głosować można telefonicznie pod numerami 63 280 00 23, 63 280 00 24 i 63 280 00 25 oraz bezpośrednio zabierając głos za pośrednictwem MS Teams pod linkiem: tiny.pl/r16j7 .

Licytacje odbywać się będą również dzisiaj od godziny 19.00!!

Po raz kolejny „Młodzież zapobiega pożarom”
Michał Zieliński nowym wojewodą wielkopolskim

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Paweł w sobota, 30 stycznia 2021 17:47

Datek dla WOŚP Tak , dla biznesmena pisowskiego rydzyka? Nigdy.Co najwyżej modlitwa oczywiście za pieniądze bo rydzyk sam taki daje przykład.

Datek dla WOŚP Tak , dla biznesmena pisowskiego rydzyka? Nigdy.Co najwyżej modlitwa oczywiście za pieniądze bo rydzyk sam taki daje przykład.
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.