Wielkie serca zagrały dla Arka Siwczyńskiego

Koncert Dla Arka Siwczyńskiego

Raperzy, lokalni artyści i tatuażyści - wszystkich połączył jeden cel - zagrać dla Arka Siwczyńskiego, który od kilku lat zmaga się z SLA, czyli stwardnieniem zanikowym bocznym.

W sobotę, 2 marca hala widowiskowo-sportowa w Turku tętniła życiem i rozbrzmiewała muzyką. Organizatorzy długo przygotowywali. Lteria fantowa i atrakcje dla najmłodszych uczestników były wstępem do licytacji, z których dochód przeznaczono na wspieranie leczenia Arka Siwyczyńskiego. Popołudnie należało natomiast do muzyków. Po występie zespołu Volume na scenie pojawiła się Julia Jaroszewska, a na zakończenie wszystkie serca zagrały w hip-hopowych rytmach.

Wszyscy fantastyczni wykonawcy i otwarci na pomoc mieszkańcy Turku zgromadzili się w hali przy ul. Parkowej, aby pomóc Arkowi Siwczyńskiemu, któremu podstępna choroba neurologiczna - SLA - che odebrać to, co najcenniejsze. Najpierw były pierwsze objawy, dziesiątki badań i diagnoza, która świat całej rodziny postawiła na głowie. Choroba postępuje, ale Arek nie poddaje się i z pomocą kochającej żony oraz córek każdego dnia staje do walki.

Dobra: Włoski klimat i wiele radości, czyli Panie ...
Tur przegrywa mecz wynikiem 0:5

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.