Hodowcy koni podsumowali rok i rozmawiali o planach na przyszłość

Spotkanie walne

Członkowie powiatowego koła Związku Hodowców Koni Wielkopolskich podsumowali swoją ubiegłoroczną działalność i rozmawiali o planach na przyszłość, a tych - jak zwykle - nie brakuje.

Zebranie miało miejsce we wtorek, 21 lutego. Hodowców z całego powiatu tureckiego oraz zaproszonych gości powitał Mirosław Grudziński, prezes zarządu powiatowego koła Związku Hodowców Koni Wielkopolskich w Turku. Uczestnicy spotkania wysłuchali prezentacji przedstawiającej działania podejmowane przez związek w ubiegłym roku, a trzeba przyznać, że był to rok obfitujący w wydarzenia. Zaprezentowano także plan wydarzeń na przyszły rok - zarówno tych hodowlanych, jak i sportowych. Podkreślić należy, że koło działające na terenie powiatu tureckiego jest najliczniejszą formacją tego typu w Wielkopolsce. Aktualnie liczy 109 członków.

Po wysłuchaniu wszystkich sprawozdań zebrani jednogłośnie udzielili zarządowi absolutorium, wyrażając poparcie dla jego działalności.

Tłumaczenie na polski język migowy- nowa usługa w ...
Działacze Ligi Obrony Kraju odznaczeni medalami

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.