Kawęczyn: Gospodynie z Będziechowa najlepsze w Wielkopolsce

Gospodynie z Będziechowa

Mieszkańcy Wielkopolski zdecydowali do kogo powędruje wojewódzki tytuł Mistrza Agro 2019. Głosami internautów zwyciężyły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Będziechowie (gmina Kawęczyn).

Mistrzowie Agro to plebiscyt, w którym przyznawane są prestiżowe tytuły i nagrody dla dla rolników, sołtysów, gospodyń. Jury w tej rywalizacji składało się ze wszystkich mieszkańców Wielkopolski, którzy w głosowaniu internetowym oraz poprzez SMS-y wybierali swoich faworytów. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Będziechowie (gmina Kawęczyn) najpierw zdeklasowały konkurencję w etapie powiatowym, a następnie zebrały najwięcej głosów w finale wojewódzkim i zostały najpopularniejszym kołem gospodyń w całej Wielkopolsce, awansując jednocześnie do rywalizacji ogólnopolskiej.

Jedną z nagród dla zwycięzców etapu wojewódzkiego jest zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy. To właśnie tam odbędzie się uroczysta gala rozdania ogólnopolskich nagród w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO. Finał na szczeblu krajowym rozpocznie się w piątek, 18 października i trwać będzie do 7 listopada. Już teraz trzymamy kciuki za gospodynie z Będziechowa!

Przykona: Gmina zmienia się w najbardziej energety...
Dobra: 400 tys. zł na zakup nowoczesnego ambulansu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.