Koło Gospodyń Wiejskich Wojciechowianki z Wojciechowa (gmina Kawęczyn weźmie udział w wyjątkowym projekcie pod nazwą "Danie Wspólnych Chwil”, który realizowany jest przez Fundację Biedronki.
Ideą programu jest to, że uczestnicy chcą podarować wyjątkowe chwile seniorom (osoby 60 lat +, mogą być z opiekunem) z najbliższej okolicy. Z tej racji zostaną zorganizowane do końca stycznia trzy spotkania przy wspólnym, stole ze smacznymi i wartościowymi posiłkami, uwzględniając potrzeby i preferencji seniorów. Na każdym spotkaniu zaplanowane są przeróżne atrakcje, w tym spotkanie z dietetykiem czy muzyka z dawnych lat.
Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 23 października o godzinie 14.00 w świetlicy wiejskiej w Wojciechowie. Zapisy u Sylwia Wypych 601-587-665, Sylwia Pacześna.