Kawęczyn: Gospodynie z Wojciechowa w wyjątkowym projekcie

Projekt

Koło Gospodyń Wiejskich Wojciechowianki z Wojciechowa (gmina Kawęczyn weźmie udział w wyjątkowym projekcie pod nazwą "Danie Wspólnych Chwil”, który realizowany jest przez Fundację Biedronki.

Ideą programu jest to, że uczestnicy chcą podarować wyjątkowe chwile seniorom (osoby 60 lat +, mogą być z opiekunem) z najbliższej okolicy. Z tej racji zostaną zorganizowane do końca stycznia trzy spotkania przy wspólnym, stole ze smacznymi i wartościowymi posiłkami, uwzględniając potrzeby i preferencji seniorów. Na każdym spotkaniu zaplanowane są przeróżne atrakcje, w tym spotkanie z dietetykiem czy muzyka z dawnych lat.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 23 października o godzinie 14.00 w świetlicy wiejskiej w Wojciechowie. Zapisy u Sylwia Wypych 601-587-665, Sylwia Pacześna.

Malanów: Różana w nowej odsłonie
Gm.Turek: Mistrzowskie osiągnięcia sportowców ze S...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.