XIX Ogólnopolski Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Konkurs Wielkopolska

W niedzielę tj. 26 czerwca podczas Wielkopolskiej Biesiady w Gminie Stare Miasto starosta Dariusz Kałużny wraz z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Tureckiego Janem Smakiem docenili laureatów regionalnego etapu XIX Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

II miejsce w tym konkursie organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zajęli Państwo Joanna i Piotr Burdelakowie z Głuchowa w Gminie Kawęczyn.

Wyróżnienia zaś przypadły Państwu Jolancie i Markowi Kowalczykom, Danucie i Józefowi Dzięciołom oraz Pani Wiesławie Grudzińskiej.

Wielkopolskie Biesiady w powiatach Wschodniej Wielkopolski to przede wszystkim znakomite wrażenia kulinarne z lokalnymi KGW i zabawa.

Wydarzenie zostało zorganizowane pod patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszarda Bartosika.

 

Pierwszy wakacyjny weekend pełen wykroczeń drogowy...
Tuliszków: W hali sportowej trwają prace związane ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.