Wkrótce przetarg na budowę skateparku

Skatepark

Cały czas trwają prace związane z przygotowaniem do budowy skateparku na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku. Procedura wydłużyła się, ponieważ w wyniku konsultacji koncepcji wprowadzonych zostało wiele zmian, co spowodowało konieczność wykonania nowej dokumentacji inwestycji.

W związku z konsultacjami, które wprowadziły szereg zmian zaproponowanych przez mieszkańców do koncepcji obiektu, powstanie skateparku opóźniło się. Należało od nowa przeprojektować całość. W połowie października ma być gotowa dokumentacja, w tym koncepcja i zmieniony plan funkcjonalno-użytkowy.

Kiedy tylko Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku otrzyma gotowe dokumenty, to przystąpi do ogłoszenia przetargu. Miasto nie wycofuje się z decyzji o budowie skateparku, ale krok po kroku dopełnia wszelkich formalności z tym związanych.

źródło: miastoturek.pl

W czym może pomóc agencja pracy tymczasowej?
Fitness na Osiedlu Dobrskim

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.