Władysławów: Wszystkiego najpiękniejszego dla Pani Weroniki

Władysławów

Niecodzienny, a zarazem wyjątkowy jubileusz obchodziła w dniu wczorajszym, tj. 18 listopada 2021 r., Pani Weronika Lebiedzińska z miejscowości Olesin. Seniorka świętowała albowiem swoje 100 urodziny. Ten szczególny dzień to nie tylko zaszczyt dla Jubilatki, to nie tylko święto rodzinne, ale także ważne wydarzenie w historii Gminy Władysławów.

Z okazji swoich setnych urodzin Pani Weronika w towarzystwie najbliższej rodziny przyjęła ze wzruszeniem przybyłych gości w osobach: Pani Wójt Elżbiety Klanowsakiej, Przewodniczącej Rady Gminy Krystyny Michalak oraz z-cy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Anny Stasiak, którzy złożyli szanownej Jubilatce najserdeczniejsze gratulacje i życzenia oraz wręczyli kwiaty, dyplom okolicznościowy, życzenia od Premiera Mateusza Morawieckiego oraz upominek.

Z okazji pięknego Jubileuszu 100 lat życia, jeszcze raz życzymy Pani Weronice wszelkiej pomyślności, radości i pogody ducha, niechaj kolejne lata upływają Pani w zdrowiu wśród najbliższych w atmosferze wsparcia i miłości. Jednocześnie dziękujemy za wszelkie trudy, zmartwienia i owoce minionych lat.

źródło: wladyslawow.pl


View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/fakty/wladyslawow-1-10#sigProIdee42d8e184

W Rak'n'Roll – owym rytmie w Zespole Szkół Technic...
Władysławów: Nowe wyposażenie i sprzęt ratownictwa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 26 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.