Władysławów: Jadwiga Drzewiecka najstarszą mieszkanką gminy

Jadwiga Drzewiecka

Pani Jadwiga Drzewiecka to najstarsza mieszkanka naszej gminy. W dniu 103 urodzin, 27 sierpnia 2018 r. Panią Jadwigę z kwiatami i najserdeczniejszymi życzeniami zdrowia oraz wszelkiej pomyślności odwiedzili Wójt Gminy Władysławów Krzysztof Zając, Zastępca Wójta Gminy Piotr Szewczyński i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mariusz Drzewiecki.

Gości przywitała Jubilatka wraz z córką, synem i synową. W bardzo miłej i rodzinnej atmosferze rozmawiali o tym jak na przestrzeni dziesięcioleci zmieniała się nasza gmina. Z zaciekawieniem wysłuchali wspomnień Pani Jadwigi która jak sama zaznacza : „ najpiękniejsze są te dotyczące naszej rodziny – gdy byliśmy wszyscy razem”. To niedługie, ale jakże miłe spotkanie ukazało niezwykłość Pani Jadwigi. Jest to niezmiernie ciepła i uprzejma Starsza Pani, która swoją dystynkcją i lotnością umysłu urzekła wszystkich gości.
Śmiertelny wypadek w Łyszkowicach. Mieszkaniec DPS...
Brudzew: Peugeotem uderzył w bariery energochłonne...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 13 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.