Władysławów: Deszczowy, ale radosny festyn w Kunach

Festyn w Kunach

Deszczowa niedziela nie nastrajała do plenerowej zabawy, jednak mieszkańcy gminy Władysławów udowodnili, że kapryśna pogoda im niestraszna i doskonale bawili się podczas rodzinnego festynu w Kunach.

Plac przy remizie OSP w Kunach w niedzielne (31 lipca) popołudnie czekał na gości, którzy na szczęście nie wystraszyli się deszczu i włączyli się do wspólnej zabawy. Zaplanowane animacje musiały co prawda przeczekać niekorzystną pogodę, ale dużą popularnością cieszył się wóz strażacki, który z dumą prezentowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kunach. Do smakowania tradycyjnych dań zapraszały natomiast panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

O muzyczną oprawę zadbała natomiast Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa, grupa Seniorskie Nuty oraz zespół Wolter.
Druhny i druhowie z Turku pomagają w "Sprzątaniu ś...
78 lat temu walczyli o wolną Polskę. Pamięć o boha...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 07 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.