Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Nowa droga i kanalizacja sanitarna wkrótce

Władysławów

Realizacja dwóch nowych inwestycji w gminie Władysławów coraz bliżej. O czym mowa? W dniu 10 maja 2024 r., podpisano pomiędzy Wójtem Gminy Elżbietą Klanowską reprezentującą Gminę Władysławów przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Marzeny Ressel a Wykonawcą Piotrem Druchlińskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą: KOST-BUD Druchliński Piotr z siedzibą w miejscowości Jaroszyn Kolonia umowę o roboty budowlane na wykonanie inwestycji pn. „Budowa drogi w miejscowości Mariantów – Władysławów – działki wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.

Zakres robót obejmuje: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, krawężniki, obrzeża, ławę, nawierzchnię jezdni i zjazdów, rury przepustowe, pobocza, kanał technologiczny, roboty wykończeniowe, przebudowę linii kablowej NN oraz odwodnienie. Roboty objęte niniejszą umową zostaną wykonane w terminie do 30 listopada 2024 r., zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia i złożoną ofertą.

Realizacja przedmiotowego przedsięwzięcia możliwa jest m.in. dzięki pozyskaniu przez Gminę Władysławów dofinansowania z Państwowego Funduszu Celowego – Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 1.001.995,35 zł. Całkowita wartość zadania pn. „Budowa drogi w miejscowości Mariantów – Władysławów – działki wraz z infrastrukturą towarzyszącą” zgodnie z zawartą umową z Wykonawcą to 1.195.179,67 zł.

W dniu dzisiejszym podpisano także umowę o roboty budowlane pomiędzy Wójtem Gminy Elżbietą Klanowską reprezentującą Gminę Władysławów przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Marzeny Ressel a Wykonawcą Zbigniewem Marzolem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą: Zbigniew Marzol – Instalacje Wod. – Kan. i C.O. z siedzibą w miejscowości Wyszyna na wykonanie inwestycji pn. ,,Budowa gminnej sieci kanalizacji sanitarnej w m. Władysławów – obręb Mariantów i obręb Władysławów”.

Zakres robót obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej o długości 388,0 m. Roboty objęte niniejszą umową zostaną wykonane w terminie do 30 września 2024 r., zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia i złożoną ofertą. Całkowita wartość zadania pn. ,,Budowa gminnej sieci kanalizacji sanitarnej w m. Władysławów – obręb Mariantów i obręb Władysławów” zgodnie z zawartą umową z Wykonawcą to 380.619,76 zł.

Z niecierpliwością czekamy na owocne zakończenie przedmiotowych przedsięwzięć.

źródło: wladyslawow.pl

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Jaki jest bilans 20-lecia dla Wielkopolski? Zainw...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.