Władysławów: Druhny i druhowie z Wyszyny najlepsi w zawodach sportowo- pożarniczych

Zawody sportowo- pożarnicze

Za nami kolejne Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W niedzielę, 28 sierpnia odbyły się one w gminie Władysławów. W rywalizacji udział wzięło łącznie osiem drużyn.

Dużo emocji przekazali publiczności druhowie z gminy Władysławów. Zawody rozegrane były w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Rywalizacja wymagała doskonałego przygotowania kondycyjnego jak i bojowego.

Najlepszymi zawodniczkami tego dnia zostały druhny z OSP Wyszyna. Na drugim miejscu uplasowały się natomiast panie z Chylina.

Wśród drużyn męskich pierwsze miejsce wywalczyli druhowie z Wyszyny, drugie z Międzylesia, a trzecie z Władysławowa.

Kolejne miejsca zajęły drużyny z Wyszyny, Skarbek, Kun i Chylina.

 

Podziękowanie za udane żniwa, czyli Miejsko-Gminno...
Ponad 50 policjantów poszukiwało kobiety w ciąży. ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Wiesław w niedziela, 28 sierpnia 2022 21:09

Zawody odbyły się w Russocicach a organizatorem była OSP Władysławów.

Zawody odbyły się w Russocicach a organizatorem była OSP Władysławów.
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.