Władysławów: Druhowie z Polichna podsumowali ubiegłoroczne działania

Polichno

O swoich planach na przyszłość rozmawiali podczas zebrania walnego druhowie z OSP Polichno. Podsumowano również działania podejmowane w 2022 roku.

Po powitaniu wszystkich zebranych uczestnicy spotkania wysłuchali sprawozdania z działalności jednostki w 2022 roku oraz sprawozdania finansowego z działalności w ubiegłym roku. Jednostka liczy sobie 25 członków zwyczajnych, sześciu honorowych i dwóch członków wspierających. Wśród strażackiej braci w Polichnie jest pięć kobiet. Druhowie z Polichna w minionym roku wyjeżdżali do akcji ratowniczo-gaśniczych siedem razy, uczestniczyli także w szkoleniach. Jednostce udało się również zakupić sprzęt do udziału w akcjach i wyposażenie strażnicy. Zebrani poruszyli również kwestie związane z wymianą podłogi i malowaniem wnętrza remizy strażackiej.

W planach na najbliższy czas druhowie mają zakupy nowego sprzętu, który umożliwi im udział w większej liczbie wyjazdów do zdarzeń, które mają miejsce na terenie nie tylko gminy, ale też powiatu tureckiego. Jednostka potrzebuje m.in. specjalnych aparatów. Zaplanowano również kolejne remonty w remizie Walne zebranie było również okazja do podziękowania druhom za ich służbę.

W głosowaniu zarząd jednostki OSP Polichno otrzymał absolutorium jednogłośnie.

Miliony na gminy i powiaty. Minister Ryszard Barto...
Kawęczyn: Gospodynie mają moc. Spotkanie z udziałe...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.