Władysławów: Dzień Kobiet w rytmie disco

Władysławów

Muzyczne świętowanie Dnia Kobiet to już w gminie Władysławów tradycja. W tym roku panie zaproszono na wyjątkowy koncert, które gwiazdą był tym razem popularny zespół disco polo - Diadem.

W tym roku panie z gminy Władysławów świętowały nieco wcześniej, bo już w sobotę, 18 lutego. Wszystkie panie powitał gospodarz wieczoru, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie Krzysztof Owczarek. Głos zabrała także wójt Elżbieta Klanowska, jak również minister Ryszard Bartosik oraz Magdalena Wysocka reprezentująca samorząd powiatu tureckiego. Każda z pań otrzymała symboliczną różę i w miłym nastroju można było dać się porwać do zabawy w rytmie disco.

Miejsca siedzące w sali Domu Parafialnego w Russocicach szybko ustąpiły miejsca tanecznej zabawie w rytm takich przebojów jak „Zabrałaś serce moje ”czy „Zakochałem się w tobie”.
 
Kawęczyn: Jubileusz na sportowo, czyli tenisowe zm...
Władysławów: Wyszyna zwycięzcą Halowego Turnieju P...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - waclaw w niedziela, 19 lutego 2023 20:13

Ale cyrk!!
Dom Parafialny, sowieckie święto, poseł prawicowej partii i termin 3 tygodnie przed czasem.
Normalnie dziki zachód. No i to ostatnie zdjęcie.....

Ale cyrk!! Dom Parafialny, sowieckie święto, poseł prawicowej partii i termin 3 tygodnie przed czasem. Normalnie dziki zachód. No i to ostatnie zdjęcie.....
Gość - Obserwator w niedziela, 19 lutego 2023 13:31

Wille też rozdawał Bartosik z PiS?

Wille też rozdawał Bartosik z PiS?
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.