Władysławów: Festyn ze szczepieniami w Natalii

Natalia Festyn

Pierwszy wrześniowy weekend przyjemnie zaskoczył słoneczną aurą. Nic więc dziwnego, że nie brakowało chętnych do skorzystania z atrakcji przygotowanych przez organizatorów festynu w Natalii (gmina Władysławów). Wydarzenie zorganizowano w ramach akcji Narodowego Programu Szczepień.

Koła Gospodyń Wiejskich chętnie włączają się w akcję promowania szczepień przeciw COVID-19 w Polsce. Ostatnie tygodnie obfitują w pikniki i festyny, podczas których z powodzeniem funkcjonują mobilne punkty szczepień. Tak właśnie było w sobotę, 4 września w Natalii (gmina Władysławów). Oprócz możliwości zaszczepienia przeciwko COVID-19 organizatorzy zadbali o to, aby nikt się nie nudził.

Na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie, a panie z lokalnego Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały mnóstwo smakołyków, spośród których każdy mógł wybrać coś dla siebie. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Natalii również pokazali się z najlepszej strony, zapewniając nie tylko pokaz sprzętu strażackiego, ale też konkurencje strażackie.


Brudzew: Po roku przerwy Biegi Kasztelańskie powró...
Kawęczyn: Gospodynie z Będziechowa w krajowej czoł...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Bb w niedziela, 05 września 2021 21:22

Ile zaszczepionych? W końcu to bastion Pisu więc się chyba szczepili?

Ile zaszczepionych? W końcu to bastion Pisu więc się chyba szczepili?
Gość
wtorek, 26 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.