Władysławów: Hufiec w Turku pomaga potrzebującym

Hufiec Turek

Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym przypada 23 lutego. Obchody tego święta mają przypominać nam wszystkim, że należy pomagać potrzebującym, bliskim jak i nieznajomym. Można to robić bezpośrednio lub pośrednio przekazując żywność lub artykuły gospodarstwa domowego do instytucji MOPS, GOPS.

Pomaganie innym to nasz obowiązek. Pozwala czuć się potrzebnym, uczy empatii, sprawia, że otaczający nas świat staje się bardziej ludzki. Nawet najmniejsze wsparcie i pomocna dłoń buduje lepszy świat.

Włączając się w obchody tego święta uczestnicy oraz kadra Hufca Pracy 15-18 w Turku zorganizowali zbiórkę odzieży i artykułów gospodarstwa domowego. Delegacja młodzieży z wychowawcą Ewą Jakubowską przekazała do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Władysławowie zebrane dary. Młodzież naszej jednostki po raz kolejny już włączyła się w tego tupu przedsięwzięcia okazując życzliwość i troskę potrzebującym wsparcia. Głęboko wierzymy, że „Karma wraca”.

źródło: wladyslawow.pl


Brudzew: W Kalinowej zbiorą 100 litrów krwi na 100...
Kawęczyn: Przywitali nowego komendanta

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.