Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Integracja i szczepienia w Chylinie

Festyn Chylin

Dobra zabawa, mnóstwo atrakcji oraz akcja szczepień przeciwko COVID-19 czekały na tych, którzy mimo jesiennej aury pojawili się na pikniku zorganizowanym w Chylinie w sobotę, 18 września.

Festyny i pikniki podczas których prowadzona jest akcja szczepień przeciwko COVID-19 cieszą się dużą popularnością. Do działań w ramach Narodowego Programu Szczepień przyłączyło się też Koło Gospodyń Wiejskich w Chylinie, organizując nie tylko mobilny punkt, w którym można było przyjąć preparat jednodawkowy przeciwko koronawirusowi, ale też mnóstwo dodatkowych atrakcji. Panie z koła gospodyń zadbały natomiast o to, aby pod dostatkiem było swojskich smakołyków.

Plany organizatorów pokrzyżowała nieco jesienna aura, ale na szczęście nie brakowało tych, którym gorsza pogoda nie przeszkadza.
„Myślę, więc nie śmiecę”, czyli Sprzątanie Świata ...
Klasyka motoryzacji w Browarze Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.