Władysławów: Kolejna inwestycja drogowa w gminie

Władysławów

W dniu 3 sierpnia 2021 r. oficjalnie przekazano plac budowy na wykonanie inwestycji pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej Kuny–Paprotnia”.

Wykonawcą prac zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego i złożoną ofertą zostało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Czartki. Roboty zostaną wykonane w terminie 3 miesięcy od daty podpisania umowy tj. od dnia 20.07.2021 r.

W wydarzeniu przekazania placu budowy uczestniczyli Wójt Gminy Władysławów Elżbieta Klanowska, Wójt Gminy Krzymów Danuta Mazur, Zastępca Wójta Gminy Krzymów Roman Gęziak, Radny Gminy Władysławów Józef Marszałek, Inspektor nadzoru Hieronim Maciejewski, natomiast firmę realizującą zadanie reprezentowała Kierownik robót Patrycja Angier.

Przebudowa drogi wewnętrznej Kuny-Paprotnia z pewnością poprawi bezpieczeństwo użytkowników przedmiotowej drogi, ale także połączy dwie Gminy: Władysławów i Krzymów.

Przedsięwzięcie zostanie sfinansowane z budżetu Gminy Władysławów, przy wsparciu Gminy Krzymów i środków pozyskanych z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

źródło: wladyslawow.plZ wizytą u dożynkowych starostów ze Żdżar i Ciemie...
Marcin Derucki: Żenada do kwadratu: Starosta podpi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 29 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.