Władysławów: Kto na zastępcę wójta? Decyzja nadal nie została podjęta

Sesja Rady Gminy Władysławów

Od momentu ogłoszenia wyników wyborów mieszkańcy gminy Władysławów zastanawiają się kto zasiądzie u boku wójt Elżbiety Klanowskiej. Właśnie ten temat poruszył podczas sesji Rady Gminy Władysławów Bartłomiej Wiśniewski.

-Czasami jak coś jest nie tak trzeba pogonić, a czasami trzeba również pochwalić. W mniejszych czy większych grupkach rozmawiamy o tym i jesteśmy ciekawi czy będziemy mieli panią czy pana wicewójta. Pani wójt ostatnio nas informowała, że na pewno, jeśli zauważy, że taka potrzeba jest to będzie takie stanowisko powołane. Jestem przekonany, że pani wójt na pewno podejmie najlepszą decyzję dla nas, siebie i gminy. Przede wszystkim duży plus dla pani za to, że szuka pani tych oszczędności i chce sama zobaczyć czy uda się samemu popracować- mówił Bartłomiej Wiśniewski.

Radny zasugerował, że warto byłoby wziąć pod uwagę zatrudnienie osoby odpowiedzialnej jedynie za pozyskiwanie środków zewnętrznych.

-To nie jest tylko mój głos. Kandydując odwiedzałem różnych ludzi i to była jedna z sugestii mieszkańców- mówił radny.

Odpowiedzi na pytanie udzieliła wójt gminy Władysławów Elżbieta Klanowska.

-Jeśli chodzi o stanowisko wicewójta- ono było w strukturze organizacyjnej naszego urzędu. Nadal ono jest. Aktualnie, tak jak już państwu mówiłam zatrudniony zastępca nie jest. To wójt decyduje o tym kiedy takiego zastępcę zatrudni i na pewno państwo radni zostaną w pierwszej kolejności poinformowani. Na chwilę obecną takiej decyzji jeszcze nie podjęłam- informuje Klanowska.
Władysławów: Czy ktoś ograniczył radnym prawo do z...
Władysławów: „Dlaczego Panie z Władysławowa bardzi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 07 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.