Władysławów: Mikołajkowe bieganie w Chylinie już niebawem

Bieg Mikołajkowy w Chylinie
Pierwsza połowa grudnia to nie tylko przygotowania do świąt, ale też okazja do sporej dawki ruchu na świeżym powietrzu. Wszystko za sprawą organizowanego po raz pierwszy w Chylinie „Biegu Mikołajkowego”, który wystartuje już 12 grudnia. 
 
 
Udział w imprezie mogą wziąć nie tylko biegacze, ale też amatorzy nordic walking, dla których przygotowano osobną kategorię. Celem wydarzenia jest popularyzacja sportu jako formy spędzania wolnego czasu i promocja zdrowego stylu życia. W biegu głównym rywalizacja toczyć się będzie na dystansie 6,5 km, a marsz z kijkami to trasa liczącą pięć kilometrów. Nie zapomniano również o najmłodszych, którzy także będą mogli spróbować swoich sił na specjalnej trasie.
 
Na najlepszych w swoich kategoriach czekać będą nagrody, a obowiązkowym nakryciem głównych każdego uczestnika będzie mikołajowa czapka. 
Kolejne ognisko ptasiej grypy, tym razem w Wietchi...
Nowy samochód specjalny w KP PSP Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.